Calmness Cinematic [Spotify Playlist]

12354879

.

چندی پیش در کانال تلگرام بلاگ، پلی‌لیست‌هایی متناسب با ژانر یا مود جمع‌ آوری کردیم که استقبال خوبی از آن‌ها نیز به عمل آمد. هدف از جمع آوری و ارائه این پلی‌لیست‌ها رسیدن به درک بهتری از ژانرها و سبک‌های مختلف است. هم‌چنین این پلی‌لیست‌ها مودها و شرایط روحی و ذهنی متفاوتی را ارضا می‌کنند و بنابراین فارغ از بحث سلیقه موسیقیایی، می‌توانند برای هر فرد در شرایط روحی مختلف تجربه‌های مفیدی محسوب شوند. نخستین پلی لیست از این مجموعه، Calmness Cinematic نام دارد و مجموعه ای است شامل 20 قطعه که در چهار بخش منتشر شدند. قطعات این مجموعه آرامش بخش هستند و مناسب برای اوقاتی که قصد دارید بر روی کار خود تمرکز کنید و موسیقی را نیز در پس زمینه داشته باشید. این مجموعه از دید ژانر و سبک در طبقه‌بندی‌های زیر قرار می‌گیرد:
.

Electronic, IDM, Electro House, Microhouse, Tech House, Dub Techno, Minimal Techno, Electropop, Chillout, Chillwave, Modern Classical, Psybient, Synthpop, Dream Pop, Trip Hop, Contemporary Folk, Slowcore, Post-Rock, Shoegaze, Instrumental, Indie Pop, Downtempo, Nu Jazz, Ambient, Ambient Pop, Ambient Techno, Ambient House

.

شما می‌توانید قطعات این پلی‌لیست بیست قطعه‌ای را، که در چهار قسمت ارائه شدند، از کانال تلگرام بلاگ دریافت کنید و بشنوید. همچنین می توانید این پلی لیست را بر روی اسپاتیفای نیز بشنوید.

.

.

Calmness Cinematic on Spotify

.

.

.

Advertisements