PMEZ 2015: Top Ten Prog Rock

Top-Ten-Prog-rock

.

یزدان محمدجانی: شاید هیجان انگیزترین قسمت هر سال میلادی برای دوست داران هنر مخصوصا دوست داران موسیقی روزهای پایانی سال کهنه و روزهای ابتدایی سال نو باشد. در این روزها وبسایت و مجله های مرتبط به انتخاب برترینها، بهترین ها و یا لیست هایی با عناوین مشابه می پردازند. آن چه مشخص و واضح است این است که نمی توان هیچ کدام از این لیست ها را کامل دانست چرا که نمایان گر سلیقه نویسنده هاست. اصولا صفت تفضیلی «بهترین» به شدت نسبی است، بهترین هر سلیقه با بهترین دیگر سلایق متفاوت است. همچنین چون همه ما در طول خط زمانی زندگی خود مدام تغییر می کنیم ممکن است بهترین یک سلیقه با گذشت زمان نیز دست خوش تغییر شود. پس بهتر است به این انتخاب ها اینگونه بنگریم: رسم و عادت خوبی که هر سال در زمان مشخصی اتفاق می افتد و باعث می شود با مجموعه ای از خوب ها آشنا شویم و بتوانیم برای لحظات آتی زندگی خود موسیقی متن دلخواه بیابیم.

.

امسال برخلاف سال گذشته چندین لیست مختلف در مجله موسیقی سایکدلیا معرفی خواهیم کرد. لیستی از ده آلبوم برتر در برخی سبک های خاص (این سری از لیست ها براساس حروف الفبا مرتب می شوند) که در چند پست به مرور معرفی می شوند و سپس برترین آلبوم ها و قطعات سال (بدون در نظر گرفتن سبک، به مانند سالهای گذشته). می توانید مطالب و به روز رسانی های بلاگ را از طریق کانال تلگرام بلاگ نیز دنبال کنید: کانال تلگرام بلاگ. بی نهایت از همه خوانندگان بلاگ، چه آنهایی که از بیش از ده سال پیش همراه ما بوده اند و چه آنهایی که به تازگی به جمع ما پیوسته اند، متشکریم و از همراهی و حمایت آنها قدردانی می کنیم.

.

.

all

.

فروش مجموعه بهترین های سال 2015 (صوتی و تصویری)

به مانند سال گذشته و با توجه به استقبال، حمایت و بازخوردهای مثبت شما همراهان همیشگی بلاگ، امسال نیز دومین یادگاری فیزیکی بلاگ برای عرضه به شما دوستان آماده و گردآوری شده است. این مجموعه شامل 6 عدد DVD است که بر روی آنها لوگوی وبلاگ به صورت لیبل چاپ شده است. حجم تقریبی اطلاعات ذخیره شده در هر DVD کمی بیش از 4 گیگابایت است. این مجموعه شامل بهترین آلبوم های سال 2015 (تمام آلبوم های برگزیده خود وبلاگ+بهترین های 2015 از دید مجلات و وب سایت های موسیقی معتبر خارجی) و کنسرت فیلم جدید راجر واترز: The Wall – 2014 می باشد. فرمت و کیفیت تمام آلبوم های این مجموعه MP3 320Kbs و FLAC می باشند. ID3 یا تگ اطلاعات تک تک قطعات (نام آرتیست، نام آلبوم، سال انتشار، نام قطعه و…) کامل، دقیق و درست است.

.

[مشاهده جزئیات این مجموعه]

[برای خرید این مجموعه کلیک کنید]

.

.

Agusa – Två

.

.

Anekdoten – Until All the Ghosts Are Gone

.

.

Gazpacho – Molok

.

.

Riverside – Love, Fear and the Time Machine

.

.

Spock’s Beard – The Oblivion Particle

.

.

Steve Hackett – Wolflight

.

.

Steven Wilson – Hand. Cannot. Erase.

.

Steven Wilson – Perfect Life

.

The Aristocrats – Tres Caballeros

.

.

The Dear Hunter – Act IV: Rebirth in Reprise

.

.

The Neal Morse Band – The Grand Experiment

.

The Neal Morse Band – The Grand Experiment

.