Swans – A Little God in My Hands – Single – 2014

bea50828

«قوها» پس از انتشار آلبوم فوق العاده The Seer ( این آلبوم عنوان بهترین آلبوم سال 2012 بلاگ را به خود اختصاص داده بود: اینجا بیشتر بخوانید) در سال 2012 و سپس انتشار آلبوم لایو Not Here/Not Now خبر از انتشار آلبومی جدید دادند. آلبوم جدید «To Be Kind / مهربان بودن» نام دارد و کمتر از دو ماه دیگر از طریق کمپانی شخصی مایکل جرا (Young God) و کمپانی بریتانیایی میوت (Mute) در آمریکای شمالی و سایر نقاط جهان منتشر خواهد شد.

d37bdc39

در این آلبوم شاهد حضور موزیسین های میهمان هستیم:

1. Al Spx خواننده کانادایی گروه Cold Specks که سابقه همکاری با موزیسین هایی چون پی جی هاروی، تام ویتس و موبی را در کارنامه دارد و در سال 2012 قراردادی با کمپانی میوت امضا می کند که «به نظر» مجرای آشنایی اش با جرا نیز محسوب می شود. صدای Al را در قطعه Bring The Sun خواهیم شنید.

2. Little Annie بانوی هنرمند زاده نیویورک که در قطعه Some Things We Do صدایش را خواهیم شنید. اشاره به این نکته خالی از لطف نیست که ایشان علاوه بر موسیقی در دیگر زمینه های هنری نیز مانند نقاشی، بازیگری، شعر، نویسندگی و پرفورمنس فعالیت دارند.

3. Bill Rieflin موزیسین آمریکایی که نامش را بدلیل همکاری های متعددش با موزیسین ها و گروه های مطرح بارها شنیده ایم: آر ای ام، ناین اینچ نیلز و کینگ کریمزن از جمله گروه هایی هستند که بیل سابقه همکاری با آنها را داشته است. در این آلبوم وی با نوازدگی درامز، سینتی سایزر، پیانو و گیتار الکتریک حضور دارد.

4. St. Vincent بانوی هنرمند جوان آمریکایی که با تازگی آلبوم استودیویی جدید خود را منتشر کرده است و در آلبوم جدید «قوها» به عنوان خواننده میهمان حضور دارد. ایشان سابقه همکاری با موزیسین ها و گروه های ایندی، باروک و فولکی چون سوفیان استیونس، نشنال و بون ایور را دارند.

طبق معمول آلبوم توسط جرا تهیه شده است و توسط جان کانگلتن در سانیک رنچ در غرب تگزاس (بزرگترین مجموعه ضبط استودیویی مسکونی در جهان) ضبط شده است. «مهربان بودن» در روزهای دوازدهم و سیزدهم می امسال در آمریکای شمالی و سایر نقاط دنیا در نسخه های مختلفی منتشر خواهد شد و شامل 10 قطعه است که مجموعا کمی بیش از دو ساعت موسیقی خاص سوانز را در اختیار طرفدارانش قرار خواهد داد.

Download from Pitchfork: Swans – A Little God in My Hands

اولین سینگل آلبوم به تازگی منتشر شده است که می توانید از لینک یوتوب بالا آن را بشنوید و یا از لینک سایت پچفرک آن را دانلود نمایید. این قطعه A Little God in My Hands نام دارد که «مهربان تر» از کارهای اخیر سوانز شروع می شود اما در ادامه در هزارتوی نویز سوانزی احساس گمگشتگی را به شنونده تحمیل می کند. به همراه این قطعه کاور آرت شش گانه آلبوم نیز منتشر شده است که می توانید در این لینک آنها را ببینید و داستان آشنایی جرا با خالق این آثار را بخوانید.