Upcoming Albums Pt.1

A7XHailtotheKing

ششمین آلبوم استودیویی گروه هوی متال آمریکایی Avenged Sevenfold با نام Hail to the King روز بیست و سوم آگوست امسال منتشر خواهد شد. این آلبوم که توسط کمپانی پول ساز وارنر منتشر می شود اولین آلبومی است که در آن Arin Ilejay به عنوان درامر پشت ست درامز می نشیند. آلبوم شامل ده قطعه است و آن طور که متال همر از زبان M. Shadows خواننده گروه می نویسد: «تاثیرات بلوز-راک در این آلبوم مشهود است و قطعات ریشه در راک و متال های کلاسیکی چون لد زپلین و بلک سبث دارد.»

 

DreamTheater2013AlbumCover

دوازدهمین آلبوم استودیویی گروه پراگرسیو متال آمریکایی Dream Theater با نام Dream Theater قرار است روز بیست و چهارم سپتامبر بطور رسمی از طریق کمپانی رُدرانرز منتشر شود. پروسه ساخت این آلبوم از ابتدای سال جاری میلادی در نیویورک آغاز شد. تهیه کننده آلبوم جان پتروچی است و آلبوم شامل 9 قطعه است که قطعه اول 3 فاز و قطعه نهم 5 فاز دارند. اولین سینگل این آلبوم The Enemy Inside روز پنجم آگوست بر روی اینترنت قابل شنیدن بود.

 

Alter_Bridge_-_Fortress_album_cover

چهارمین آلبوم استودیویی گروه پست گرانج آلتر بریج روز سی ام سپتامبر امسال از طریق کمپانی رُدرانرز منتشر خواهد شد. آن گونه که گزارش شده است این آلبوم طی سه سال اخیر نوشته شده است. مارک ترمونتی گیتاریست گروه در مصاحبه ای با سایت میوزیک ریدار عنوان کرد وی خواننده اصلی یکی از قطعات آلبوم با نام The Waters Rise می باشد. در تاریخ 12 آگوست نیز نخستین سینگل رسمی از این آلبوم با نام Addicted to Pain منتشر شد. آلبوم 12 قطعه دارد و تهیه کننده آن Michael «Elvis» Baskette است.

 

motorhead_photo-604x390

اما بیست و یکمین آلبوم استودیویی گروه قدیمی موتورهد Aftershock در ماه های سپتامبر و اکتبر در کشورهای مختلف منتشر خواهد شد. این آلبوم شامل 13 قطعه است و تهیه کنندگی آن برعهده Cameron Webb بوده است. این گروه بریتانیایی آلبوم جدید خود را پس از سه سال از انتشار آلبوم قبلی یعنی The Wörld Is Yours منتشر خواهد کرد.

 

Satyricon-Satyricon-620x620

هشتمین آلبوم گروه بلک متال نروژی Satyricon با نام Satyricon روز هفده ام سپتامبر توسط کمپانی Nuclear Blast منتشر خواهد شد. آلبوم شامل 13 قطعه است و پس از 5 سال از انتشار آلبوم قبلی یعنی The Age of Nero منتشر می شود. تازه ترین سینگل منتشر شده زا این البوم یعنی Our World, It Rumbles Tonight را می توانید از اینجا بشنوید.

 

Advertisements