The Best Albums of 2011

دسامبر – دوازدهمین و آخرین ماه میلادی –  زمان جمع بندی و مرور اتفاقات سال پشت سر گذاشته شده است . وبلاگ ها و وبسایت و مجله های موسیقی معمولا بهترین ها و بدترین های سال رو انتخاب می کنند و مخاطبان این رسانه ها بدین گونه با پشنهاداتی فشرده و معمولا مفید روبرو می شوند . متوجه می شوند چه آلبوم هایی گل کرده اند و کدامشان حرف خاصی برای گفتن نداشته اند . یک نکته اینجا پنهان می ماند و آن این است که همه این نقد ها و پیشنهادات به سلیقه نویسنده برمیگردد بنابراین ممکن است بدترین آلبوم سال از نظر نویسنده یک وبسایت جز بهترین های سال شما باشد . از این رو انتخاب بهترین های سال در Psychedelia Music E-Zine با اکثر رسانه های مشابهش تفاوت دارد . به قول خارجی ها یوزر-بیسد است . خوانندگان ما – بله خود شما – بهترین ها را انتخاب می کنید . این نوع انتخاب چند برتری نسبت به نوع معمول دارد و آن این است که شما با لیستی از بهترین های سال در سبک های مختلف آشنا می شوید و آذوقه شنیداری تان تا مدتی پر می شود . ممکن است همین آذوقه مسیر شنیداری شما را به کل تغییر دهد . این ایده من سال گذشته به شدت مورد توجه شما قرار گرفت و مرا مطمئن ساخت که امسال نیز بهترین های سال را به خودتان واگذار کنم . پس دست به کار شوید ، در قسمت نظارت همین پست منتظر شما هستیم . بهترین های سال را با دوستان خود در Psychedelia Music E-Zine شریک شوید . این پست را به دوستانتان نیز معرفی کنید . 

.

.

توضیح :

.

1. آلبوم های و سینگل های 2011 که در این وبلاگ منتشر شده اند را می توانید از این لینک ببینید .

2. دقت کنید آلبوم هایی که نام می برید می بایست سال انتشارشان 2011 باشد .

3. هیچ محدودیتی در ارائه لیست وجود ندارد چه از لحاظ سبک و چه از لحاظ تعداد آلبوم های موجود در لیست . فقط دقت کنید که آلبوم های ایرانی و آلبوم های غیر ایرانی در سبک های رپ و هیپ هاپ و مشتقات اینها را معرفی نکنید .

4. مانند سال گذشته می توانیم بهترین آهنگ های 2011 را نیز انتخاب کنیم . در کامنت هایتان بگوئید با یک مطلب جداگانه درباره بهترین آهنگ های سال موافقید یا نه .

5. یکی از دوستان پیشنهاد بدترین های سال را در چند مطلب قبل مطرح نمود . در کامنت هایتان نظرتان را درباره یک مطلب مستقل درباره بدترین ها عنوان کنید . اگر تعداد زیادی از شما ابراز اشتیاق کنند مطمئنا چنین مطلبی را چند روز دیگر بر روی وبلاگ خواهیم داشت .

6. عکس بالای این نطلب طراحی دوست عزیزم میثم اسماعیل پور است .

.

.

.

مجله اینترنتی موسیقی سایکدلیک را از راه فید و فیسبوک دنبال کنید

Advertisements