New Singles : Evanescence , Staind , Anthrax , Puddle Of Mudd

اونسنس ، استیند ، آنتراکس و پادل آو ماد سینگل های جدیدی منتشر کرده اند و همین شاید بهترین بهانه باشد تا دوباره با شما دوستان همراه شوم . بدون هیچ گونه صحبت اضافه میروم سراغ سینگل ها : توضیح مختصری درباره هر کدام از این گروهها و سینگل های منتشر شده شان . لینک دانلود را در قسمت نظرات می توانید پیدا کنید .

.

اونسنس را امروز حتی سبزی فروش سر کوچه نیز می شناسد !!! گروهی که با اولین آلبوم خود چنان جذاب و قدرتمند وارد صحنه موسیقی شد که همگان را شگفت زده کرده بود . موسیقی جذاب ، هیجان انگیز ، حماسی و صد البته  پاپیولار اونسنس با صدای بی همتای امی لی معجونی لذت بخش بود که در مدت تقریبا کمی خیلی ها را سیراب کرد !!! مطمئنا در جریان جابجائی گسترده اعضای گروه هستید . بن مودی گیتاریست گروه که بعد از آلبوم بسیار موفق Fallen گروه را ترک کرد تا به امروز که فقط امی لی بازمانده ترکیب اولیه ، آشنا و دوست داشتنی گروه است . بعد از آلبوم فالن گروه آلبوم The Open Door را در سال 2006 منتشر کرد و همچنان بازار جابجایی ها داغ بود !!! از دو سال پیش صحبت هایی مبنی بر ساخت و انتشار آلبوم جدید به گوش میرسید . در این بین تهیه کننده گروه عوض شد ، پروسه ساخت آلبوم متوقف شد و هزاران اتفاق ریز و درشت دیگر که به نظر چندان اهمیتی ندارند ! تا اینکه بالاخره قرار شد آلبوم جدید که اتفاقا Evanescence  نام دارد اکتبر امسال منتشر شود . سینگل جدید What You Want گاهی بشدت اپیک می شود با اینکه اصلا در حد آهنگ های آلبوم فالن نیست ولی شنیدن صدای امی لی که با بالا و پائین کردن صدای خود احساسات مختلفی را به موسیقی تزریق می کند خالی از لطف نیست که هیچ خیلی هم خاطره انگیز است ! امیدوارم آلبوم جدید آلبومی موفق به مانند آلبوم فالن باشد.

.

استیند Staind با آلبوم Break The Cycle مشهور شد . خیلی ها در ایران این گروه را با اجرای آهنگ Nothing Else Matters متالیکا در مراسم بزرگداشت آن گروه در سال 2003 یعنی MTV Icon می شناسند . اگر هنوز یادتان نیامده این لینک و این عکس را ببینید . این گروه مانند خیلی از گروههای نو متال و پست گرانج دهه نودی خیلی زود به پیک شهرت رسید ولی با کاهش محبوبیت نو متال به ماند سایر گروههای این سبک کم کم کمرنگ شد ، هر چند تقریبا هر بار آلبومی منتشر کردند در چارت بیلبورد نامبروان شده است . Break The Cycle آلبومی بود که در چارت کانادا و بریتانیا نیز نامبروان شد و به گواه منتقدین بهترین آلبوم گروه تا به امروز بوده است ، آلبومی که بعد از آن شخصا دیگر استیند را دنبال نکردم ! سینگل تازه منتشر شده Paper Wings مربوط به آلبوم هفتم گروه است با نام Staind که سپتامبر امسال منتشر خواهد شد . در آلبوم جدید آهنگ Wannabe با همکاری Snoop Dogg ساخته خواهد شد !!!

.

پادل آو ماد را که می شناسید ؟ گروهی گرانج معروفی که هیچ وقت از موسیقی شان لذت نبردم ! یعنی اگر بخواهم گرانج بشنوم آنقدر گزینه خوب پیش رو دارم که به پادل آو ماد نخواهد رسید . بعد از آخرین آلبوم استودیوئی گروه یعنی Volume 4: Songs in the Key of Love & Hate که سال 2009 منتشر شد سال گذشته میلادی گروه مجموعه ای از بهترین های خود را منتشر ساخت . سینگلی که تازه منتشر شده است کاوری است از آهنگ Gimme Shelter از گروه رولینگ استونز . این سینگل به همراه دیگر آهنگ ها بعنوان مجموعه ای ( کامپیلیشن آلبوم ) بزودی منتشر خواهد شد . کاور جالبی است . یک پست گرانج انرژیک !!!

.

و اما آنتراکس … گروه ثرش متال دهه هشتادی که شاید برای خیلی های شما مثل خود من مترادف است با خاطرات نوجوانی . 30 سال از تولد آنتراکس می گذرد و آخرین آلبوم گروه مربوط می شود به 8 سال پیش . حالا بعد از 8 سال و تشکیل مجدد گروه انتشار یک آلبوم می تواند بهترین هدیه و سورپرایز برای طرفداران گروه باشد . پروسه ساخت این آلبوم سه سال طول کشیده است و در این سه سال همه جور اتفاق افتاده است . سینگل The Devil You Know را از دست ندهید . بشنوید و بازگردید به دهه هشتاد بازگردید به ثرش متال .

.

لینک دانلود در قسمت نظرات

مجله اینترنتی موسیقی سایکدلیک را از راه فید و فیسبوک دنبال کنید

Advertisements