تاریکی ، غم و درد : Wine From Tears

 

بیست و دوم سپتامبر  2002 ، A.Kudrashov  و  A.Nesterov روسی گروهی بی نظیر را پایه گذاری کردند . از آن زمان تاکنون ساختار گروه به مراتب دستخوش تغییر شده است . D.Ochkov نوازنده کیبورد ، که سال 2003 به گروه پیوست ، در اولین کنسرت گروه به نوازندگی کیبورد پرداخت . این کنسرت در کلاب شبانه ای با نام » Manhattan » اجرا شد . این کنسرت جزئی از برنامه Death Party بود که به مناسبت بزرگداشت چاک شلداینر فقید خواننده گروه دث ترتیب داده شده بود . در ژانویه 2004 بود که Oksana Poudanina نوازنده بیس گیتار و Igor Andreev نوازنده درامز دعوت به همکاری در Wine From Tears شدند . بعد ها Alexandr Jurasov بعنوان خواننده به دیگر اعضای گروه می پیوندد . در آپریل 2004 نوازنده کیبورد D.Ochkov گروه را ترک می کند و lga Chekmareva جایگزین او می شود . در جولای 2004 اعضای گروه تصمیم می گیرند O.Poudanina نوازنده بیس گیتار را با Andrew Meunargia تعویض کنند . اما اندکی بعد Andrew گروه را ترک کرد و lena Firsova جایگزین او شد . دو ماه بعد O.Chekmareva تصمیم به ترک گروه می گیرد و از D.Ochkov می خواهد که به گروه بازگردد . در بهار 2008 گیتاریست Alex Nesterov وظیفه خوانندگی را نیز بر عهده می گیرد . سپتامبر 2008 نوازنده کیبورد Maria Zvjagina به Wine From Tears می پیوندد . ساختار اخیر پس از تغییرات فراوان مذکور تاکنون ثابت مانده است .

 

 

آشنایی مختصر با اعضای کنونی گروه :

Alexandr

گیتاریست ، علاقه مند به ژانر دوم متال و گروه های Katatonia ، My Dying Bride ، Saturnus ، Paradise Lost  Anathema ، Opeth ، Dream Theater ، Joe Satriani و Pantera .

Igor

درامر ، علاقه مند به گروه های Katatonia ، My Dying Bride ، Hypocrisy ، Rotting Christ ، Opeth ، Slumber و Tool .

Alexey

خواننده و گیتاریست ، علاقه مند به ژانر دوم متال و گروه های Nirvana ، Diary Of Dreams ، Agonoize ، Noize MC ، Opeth  Therion و Guns’n Roses .

 

 


از افشین عفتی بی نهایت ممنونم برای معرفی این گروه بی نظیر . Wine From Tears به راستی به مانند شرابی است که از زخم هایی عمیق تراوش کرده است . شرابی با مستی غمناک که پس از مستی دردی عجیب را تحمیل خواهد کرد . دوم/دث متال های ملودیک به واقع بر رویه  ی روح آدمی چنگ می اندازند و آنرا زخمی می کنند . نکته بارزی در موسیقی Wine From Tears وجود دارد که آن سرمای بیش از حد این موسیقی است . غم نهان ، سرما و درد را می توانید با Wine From Tears ملموس تر از همیشه احساس کنید . سرمایی که یادآور سرمای کشنده روسیه است ، غمی که در تیره شب های روسیه موج می زند و دردی شگرف ….

 

 

دانلود مرتبط

Since I Fell…

Advertisements