خبر شماره نه

اونایی که موسیقی تجربی زیاد گوش میدن ( مخصوصا پست راک های تجربی )  با Sigur Rós و موسیقی اعجاب انگیزش کاملا آشنان . Jón Þór Birgisson یا همان Jónsi خواننده و گیتاریست خاص این گروه ماه می همین امسال اولین آلبوم انفرادی اش را با عنوان Go منتشر کرد . آلبومی با بیس پست راک و با مایه های غلیظ باروک پاپ . به تازگی مجموعه ای از این هنرمند بی نظیر منتشر شده با نام Go Live که پکیجی است شامل دو قسمت . قسمت اول شامل فیلم است و قسمت دوم شامل یک آلبوم لایو که تابستان امسال اجرا شده بود . امیدوارم علاوه بر اینکه آلبوم را گوش می دهید فیلم را هم ببینید . مطمئن باشید لذت می برید .

 

منووار گروه هوی متال افسانه ای کلا علاقه زیادی به استفاده از تکنولوژی های روز دارد . این گروه بزرگ هوی متال به تازگی آلبوم  Battle Hymns را که اولین آلبوم آنها به شمار می آید و تاریخ انتشار آن به 28 سال پیش برمیگردد بصورت Special Releases و با کیفیتی باور نکردنی منتشر کرده است . فقط یک نکته و آن اینکه اگر به یاد داشته باشید در آهنگ Dark Avenger صدای ارسن ولز فقید به گوش می رسید که بدلیل فقدان وی از صدای کریستوفر لی در این آهنگ استفاده شده است .

 

آلبوم جدید Omar Rodriguez-Lopez  منتشر شد . این آلبوم که Mantra Hiroshima نام گرفته است همچنان بشدت اکسپریمنتال است !!! آلبوم شامل 9 قطعه است و سبک آنرا می توان جز فیوژن در تجربی ترین حالت خود نامید !!!!!!! .

 

موزیک ویدئوهای 30Seconds To Mars را باید دید . دلیل این چرا را اینجا توضیح داده بودم . ویدئوی جدیدی از آهنگ Hurricane منتشر و پخش شده است . ویدئویی با زمان بیش از 13 دقیقه و انباشته از جلوه های ویژه تصویری . امیدوارم از دیدن این ویدئو لذت ببرید .

Advertisements