آلبوم های پیشنهادی : اکتبر 2010

 

آلبوم دوم AaRON دوست داشتنی با نام Birds In The Storm پیشنهاد اول مجله اینترنتی موسیقی سایکدلیک است در ماه اکتبر . AaRON پس از شاهکار مسلم خود در اولین آلبوم رسمی اش ، دومین آلبوم خود را به فاصله سه سال از آن منتشر کرد . آلبوم خوش ساختی است ، علیرغم اینکه آلبوم اول سراسر احساس و عشق بود و چند آهنگ شاهکار از جمله ( U-Turn ( Lili داشت آلبوم اخیر به نسبت آلبوم اول شاید ترک شاهکاری نداشته باشد و احساس کمتری در آن به چشم آید . خبر مربوط به انتشار این آلبوم را اینجا خواندید .

 

 

دومین آلبوم پیشنهادی ماه اکتبر حاصل همکاری یک موزیسین برجسته انگلیسی است و یک گروه امبینت انگلیسی . دیوید گیلمور کبیر و گروه اُرب . آلبوم مورد نظر که سبک آن امبینت است Metallic Spheres نام دارد . این آلبوم که دو ترک بیشتر ندارد و مدت زمان هر کدام قریب به 25 دقیقه است گاهی شنونده را یاد پینک فلوید می اندازد . لذت ببرید . خبر مربوط به انتشار این را اینجا خواندید و اینجا نیز مروری داشتیم بر نقدهای نوشته شده برای این آلبوم .

 

 

وایت آلبوم یا لونتیک سول دو ، دومین آلبوم گروه لونتیک سول- پروژه شخصی ماریوس دودا – پس از ماهها انتظارم بالاخره در ماه اکتبر منتشر شد . این آلبوم به اندازه آلبوم اول مرا جذب نکرد . بطور مفصل اینجا راجع به Lunatic Soul نوشته بودم .

 

 

دیگر آلبوم های پیشنهادی


1 . Dust Lane آلبومی از Yann Tiersen .

2 . Hammer And Anvil آلبومی از Pure Reason Revolution .

3 . Captain Eo’s Voyage آلبومی از Buckethead ( انتشار دیجیتالی در اکتبر ) .

4 . Recitation آلبومی از Envy .*

5 . Autumn, Again آلبومی از A Sunny Day in Glasgow . *

* : این دو آلبوم را زیاد دوست نداشتم اما نمره های خیلی بالائی در نقد ها بدست آورده بودند .

 

توضیح : آلبوم هایی بسیاری هر ماه منتشر می شوند اما آلبوم های پیشنهادی ما برای هر ماه معمولا از میان گروه ها و ژانر هایی انتخاب می شوند که شهرت بیشتری دارند و آشنایی عموم با آنها بیشتر است . به همین دلیل شاید کمتر از سبک هایی که ذاتا ناشناخته و کم شنونده هستند نامی در میان آلبوم های پیشنهادی ما ببینید . سبک هایی مانند پست راک که  ناشناخته بودن و خاص بودن از ویژگی های ذاتی شان است .

Advertisements