خبر شماره هفت

سومین آلبوم استودیوئی چیمز بلانت منتشر شد . Some Kind Of Trouble طبق معمول آلبومی پاپ راک است .

 

سوپر گروه ( راجع به سوپر گروه اینجــــا توضیح داده بودم ) معروف پراگرسیو راک Transatlantic به تازگی آلبوم لایوی منتشر کرده است . این سوپر گروه سال 99 توسط مایک پورتنوی ( دریم تیاتر ) و نیل مورس ( اسپاکز برد ) پایه ریزی شد . این آلبوم لایو که مربوط اجرای لندن آنها می باشد در 3 سی دی منتشر شده است .

 

چهارمین آلبوم استودیوئی گروه پراگرسیو متال سوئدی Seventh Wonder با نام The Great Escape منتشر شد . به علاقه مندان پراگ متال شنیدن این آلبوم را توصیه می کنم .

 

در مورد Buckethead قبلا اینجــــا توضیح داده بودم . 29 اُمین آلبوم استودیوئی وی به تازگی منتشر شده Captain Eo’s Voyage نام دارد و شامل 12 ترانه است و مدت زمان آلبوم کمتر از 42 دقیقه و ژانر آن امبینت و اکسپریمنتال است . امیدوارم گوش کنید و لذت ببرید .

 

 

انک ون گیرزبرگن موزیسین مطرح ٣۶ ساله هلندی که خواننده سابق گروه پراگرسیو راک The Gathering بود را بخاطر همکاریهاش با  گروههایی چون Moonspell ، Ayreon ، Napalm Death و Within Temptation و دنی کاوانا خواننده و گیتاریست آناتما می شناسیم . به تازگی آلبومی از این هنرمند تحت پروژه انفرادی اش : Agua de Annique منتشر شده است که Live In Europe نام دارد . امیدوارم از شنیدن آن لذت ببرید .

 

پ. ن : در هنگام نوشتن این پست ترافیک ADSL این ماه من به اتمام رسید و این پست با Dial Up منتشر شد . قدر این مطلب را بدانید !!!