خبر شماره پنج

 

دالاس گرین گیتاریست گروه Alexisonfire از نام خود برای نام گذاری پروژه انفرادی اش استفاده می کند . دالاس ( نام شهری در آمریکا ) و گرین ( به معنای رنگ سبز در انگلیسی ) دلایل نام گذاری این پروژه انفرادی می شوند : City And Colour . دالاس گرین کانادائی این پروژه را در سال 2004 استارت می زند و تاکنون مسیر موفقی را می پیماید . موسیقی آکوستیک ملودیک و فولک ترکیب اصلی موسیقی City And Colour است که گاهی اوقات با ایندی راک کانادائی همراهی می شود . دالاس گرین تنها عضو اصلی این پروژه است که با افراد دیگری در حین ضبط آلبوم یا اجراهای زنده ساپورت می شود . وی علاوه بر خوانندگی ، نوازنده گیتار ، پیانو ، هارمونیکا و بانجو است . وی با این پروژه تاکنون نامزد و برنده جوایز متعددی بوده که می توان به مراسم Juno اشاره کرد . در مراسم سالیانه Juno در سال 2007 برنده جایزه آلبوم برگزیده سال و در مراسم سال 2008 همین جوایز نامزد جایزه هنرمند سال و برنده جایزه ترانه سرای سال نمونه ای از جوایزی است که City And Colour آن را دریافت کرده و یا برای آن نامزد بوده است . EP جدیدی به تازگی منتشر شده مربوط به اجرای زنده سال 2008 گروه City And Colour است و Live At The Orang Lounge نام دارد .  امیدوارم لذت ببرید .

 

 

آلبوم جدید گروه پراگرسیو راک بریتانیائی Pure Reason Revolution منتشر شد . این گروه برای دوستان علاقه مند به پراگرسیو کاملا شناخته شده است . اندیشه های تشکیل این گروه در دانشگاه Westminster در سال 2003 کامل شد و گروه در سال 2003 تشکیل شد . موسیقی این گروه را بگذارید این گونه توصیف کنم : ترکیب پراگرسیو راک و الکترونیک . خیلی جاها دیده شده که موسیقی این گروه را New Prog و Astral Folk توصیف کرده اند . این آلبوم سومین آلبوم استودیوئی آنها محسوب می شود و Hammer And Anvil نام دارد .  امیدوارم لذت ببرید .

 

 

به نظر هر هفته آپوکالیپتیکا یک میوزیک ویدئو از آلبوم جدید خود منتشر می کند ! بله ! باز یک ویدئوی جدید . میوزیک ویدئوی Not Strong Enough نیز منتشر شد .

 

 

سینگل جدیدی از گروه Ill Nino منتشر شد . این سینگل مربوط به آلبوم جدید آنها خواهد بود که Dead New World نام گرفته است . آخرین آلبوم استودیوئی آنها مربوط به 2 سال پیش است ، آلبومی با نام Enigma . اگر به موسیقی Nu Metal علاقه دارید کارهای این گروه را تجربه کنید . قبلا بطور کاملا مفصل ! راجع به این گروه اینجا و اینجا صحبت کرده بودم و پیشنهاد می کنم این مطالب را بخوانید . سینگل جدید را که Against The Wall نام دارد می توانید از اینجا دانلود کنید .

Advertisements