خبر شماره سه

1. پیرو فراخوانی که در گروه مان در فیسبوک دادیم ، از هر گونه همکاری دوستان ، مخاطبان این وبلاگ در به روز کردن وبلاگ استقبال می شود . تاکنون چند نفر آمادگی خود را برای ترجمه مطالب اعلام کرده و بعضی از دوستان ترجمه هایی داشته اند که منتشر شده است . از دوستانی که به زبان انگلیسی تا حدودی مسلط اند دعوت به همکاری می شود . ضمنا دوستانی که مطالب تحلیلی شخصی نیز دارند می توانند مطالب را به آدرس ایمیلی که در این صفحه قرار داده ام ارسال نمایند . تمامی مطالب دوستان اعم از ترجمه و مطالب تحلیلی شخصی با نام خودشان منتشر خواهد شد .

2. آلبوم جدید Kings Of Leon گروه آلترنیتیو راک آمریکائی با نام Come Aound Sundown منشر شد . این آلبوم پنجمین آلبوم استدیوئی گروه به شمار می آید .

3.جو ستریانی چهاردهمین آلبوم استودیوئی خود را با نام Black Swans And Wormhole Wizards منتشر کرد . این آلبوم شامل 11 ترانه بی کلام است .

4. گروه آلترنیتیو متال Disturbed موزیک ویدئوی جدیدی از آهنگ Asylum منتشر ساخته است . پنجمین آلبوم استودیوئی گروه با همین نام کمی بیشتر یک ماه پیش منتشر شده بود .

5. به تازگی مجموعه ای آکوستیک از گروه Thirty Seconds To Mars منتشر شده است . گویا این ترانه ها در آلمان اجرا شده اند و همگی آکوستیک هستند . این مجموعه شامل شش ترانه است که 5 تای آن مربوط به آلبوم آخر گروه یعنی This Is War و اجرای آکوستیک آهنگ The Kill است . بیوگرافی کامل گروه را اینجا بخوانید .

6. به تازگی موزیک ویدئویی از آهنگ Broken Pieces آپوکالیپتیکا منتشر شده است . ترانه این موزیک ویدئو کاری مشترک از آپوکالیپتیکا و Lacey Sturm خواننده گروه Flyleaf بود . درباره آلبوم آخر آپوکالیپتیکا اینجا صحبت کرده بودم .