Sully Erna – Avalon – 2010

اکتبر 2006 ، Launch Radio Networks گزارش می دهد که Sully Erna خواننده گروه Godsmack مشغول کار بر روی آلبوم انفرادی اش است . اگرچه وی دقیقا از چگونگی محتوای آن مطمئن نیست . Sully به Launch Radio Networks اینگونه توضیح داد : «کارهایی دارم که می خواهم به سرعت انجام دهم ، نمی دانم چه وقت آلبوم را منتشر خواهم کرد و هنوز واقعا نمی دانم آن چگونه خواهد بود . ایده های مختلفی دارم و مطمئن نیستم چطور و چه زمانی آنها به مرحله عمل برسند ، اما مطمئنا Godsmack خون حیاتی ماست و ما هیچگونه قصدی برای انحلال گروه نداریم» .

در حالیکه بقیه اعضای گروه Godsmack مشغول پروژه جنبی شان ، Another Animal ، بودند The Pulse Of Radio گزارش می دهدکه Sully رسما تور انفرادی اش را شروع خواهد کرد ، توری که از اول می 2008 تا اول آگوست 2008 طول کشید . در این تور Sully دو آهنگ «Eyes of A Child» و «Until Then» را اجرا کرد که در هیچ کدام از آلبوم های Godsmack وجود نداشتند . سال 2008 مردم زیادی از آینده Godsmack می پرسیدند و بازار شایعه های داغِ داغ بود . Sully اعلام می کند : «گروه Godsmack در بهترین فُرم و وضعیت خود به سر می برد و هیچ گونه مشکلی در درون گروه وجود ندارد . همه ما می دانیم که Godsmack موجودی است که نباید بمیرد و باید به پیشرفت خود ادامه دهد.»

در ماه مارچ 2009 اعلام شد که Sully کار ضبط آلبوم انفرادی اش را به اتمام رسانده است . Sully می گوید : «Avalon تقریبا هفت سال وقت او را گرفت» . وی همچنین Avalon را بهترین کار خود تاکنون می داند و می گوید : «صادقانه اعتقاد دارم که این بهترین کار من تاکنون است ، به این کارم خیلی بیشتر از بقیه کارهایی که تاکنون انجام داده ام افتخار می کنم.»

Sully در مورد صدای آلبوم در مصاحبه ای با بیلبورد می گوید : «صدایی کاملا متفاوت ، انحراف شدید از کارهایی که تاکنون انجام دادم» . وی ادامه می دهد : «ترکیبی از انواع ریتم های قبیله ای بومیان آمریکا و صداهای بلوز گونه خاورمیانه» . وقتی ترانه های آلبوم را می شنوید می توانید صدای سازهای چون ویولن سل ، فلوت ، پیانو ، انواع سازهای کوبه ای و درامز های دستی را تشخیص دهید که تفاوت فاحشی را با موسیقی Godsmack آشکار می سازد . در این آلبوم Lisa Guyer ، که قبلا در آهنگ Hollow گروه Godsmack همخوان بوده است ، نقش خواننده را ایفا  می کند ، Irina Chirkova نوازنده ویولن سل است و Niall Gregory نوازنده پرکاشن گروه فوق العاده Dead Can Dance نوازنده پرکاشن است . Sully همچنین در مورد نامگذاری گروه می گوید : «نام آلبوم را بعد از ساخت آهنگ Avalon برگذیدیم ، لیزا در این آهنگ عالی می خواند ، این آهنگ سفری است در مدیتیشن !»

همچنین بخوانید :

Sully Erna – Sinner’s Prayer – 2010

Advertisements