خبر شماره یک

1. Serj Tankian خواننده سیستم آو اِ داون رو همه میشناسین . مدتی هست که هرازچندگاهی سینگلی منتشر می کنه . این بار دو سینگل جدید با نامهای Reconstructive Demonstrations و Electron منتشر کرده  است . این دو سینگل مربوط به آلبوم جدید Serj است که Imperfect Harmonies نام دارد و 21 سپتامبر بصورت رسمی منتشر خواهد شد .  به علاقه منداش توصیه می کنم این دو سینگل را از دست ندهند . لینک دانلود

2. رامشتاین چندی پیش سینگل جدیدی با نام Haifisch منتشر کرد . از این سینگل ویدئویی هم ساخته شده که پیشنهاد می کنم حتما ببینید . این سینگل حدود 16 دقیقه زمان دارد !!! تاکنون از رامشتاین آهنگ های تا این حد طولانی ندیده بودیم . ویدئو اما زیر 5 دقیقه است و باز یک ویدئوی جالب و متفاوت از رامشتاین شاهدیم !!!! .

3. به مناسبت بیستمین سالگرد انتشار آلبوم Cowboys From Hell اثر گروه پاور ثرش متال پنترا مجموعه ای به همین نام در دو CD عرضه شده است . CD اول این مجموعه کل آلبوم Cowboys From Hell است و CD دوم شامل اجراهای زنده این آلبوم در کنسرت های 90 و 91 گروه است . اگر طرفدار ثرش و هوی متال دهه هشتاد هستید اگر با پنترا خاطره دارید این مجموعه تر و تمیز و باکیفیت را حتما گوش کنید تا خاطراتتان دوباره زنده شوند .

4. آلبوم سال 1976 David Bowie ، یعنی Station To Station اخیرا بصورت Special Edition در سه CD عرضه شده است .

5. آلبوم جدید Lisa Gerrard خواننده مطرح استرالیایی که کارهای عرفانی ، آسمانی او را در گروه تمام نشدنی Dead Can Dance شنیده ایم ، منتشر شد . این آلبوم که Departum نام دارد با همکاری Marcello de Francisci ساخته شده است .

Advertisements