Sully Erna – Sinner’s Prayer – 2010

سالواتوره 42 ساله ، پدر یک دختر ، نوزانده چیره دست انواع سازهای کوبه ای مثل درامز و پرکاشن ، نوازنده پیانو و کیبورد ، نوازنده گیتار الکتریک و نوازنده هارمونیکا مرد شماره یک گروه آلترناتیو متال Godsmack است . Salvatore Paul Erna مشهور به Sully Erna از طرف مجله Hit Paradar بعنوان چهل و هفتمین خواننده هوی متال در لیست 100 خواننده برتر هوی متال انتخاب شده است .

او از 3 سالگی نوازندگی درامز را شروع کرد . زمانیکه پدرش در زیرزمین خانه شان به تمرین ترومپت می پرداخت ، سالواتور به تماشای تمرین پدر مشغول میشد و در یک جعبه خالی گیتار به خواب می رفت . پدر پدربزرگ او نیز یک آهنگساز مشهور در سیسیلی بود . Erna در روز تولد خود در سال 2007 شرح حال نامه ای با نام The Paths We Choose منتشر کرد و در آن به جزئیات 30 سال اول زندگی خود پرداخت . از جمله فعالیت های بشردوستانه وی نیز می توان اقدام برای جمع آوری کمک برای زلزله زدگان هائیتی اشاره کرد .

آلبوم سولوی Erna ماه آینده منتشر خواهد شد و Avalon نام گرفته است . دیروز سینگل جدیدی از این آلبوم منتشر شد . فارغ از اینکه با موسیقی Godsmack ارتباط برقرار می کنید یا نه می بایستی این ترانه زیبا را گوش کنید . در این ترانه که هیچ گونه المنت موسیقی متال در آن دیده نمی شود ، صدای ملایم Erna ( البته در این ترانه ! ) که با صدای یک خانم همراهی میشود فضایی اپیک گونه و غمگین به کل آن داده است . پیشنهاد می کنم این سینگل را تجربه کنید .

دانلود Sinner’s Prayer

Advertisements