Interview With Korn

Jonathan Davis - Psychedelia Music E-Zine

Interview With Jonathan davis

Korn Frontman And Vocalist

با سلام خدمت دوستان عزیز و متال بازان گرامی

در این پست سه مصاحبه در مورد گروه کورن می خوانید . این مصاحبه ها از سه سایت مختلف گرفته شده و جاناتان دیویس وکالیست کورن در هر سه مصاحبه شرکت کرده است . سوالات زیادی در این سه مصاحبه مطرح شدند که بسیاری از آنها در هر سه مصاحبه تکرار شده بودند بنابراین از پرداختن مجدد به سوالات تکراری اجتناب کردم و آنها را یکبار آوردم ضمنآ برخی از سوال و جواب ها هم وجود داشتند که اصلآ به درد ما  ایرانی ها نمی خورد !!! چون امکان شرکت در تور ها را بطور کامل نداریم و توری در کشور ما برگزار نمی شود . در این پست تلاش کردم اطلاعاتی از کورن ( هر چند اندک ) از زبان وکالیست گروه بیاورم . ابتدا قصد داشتم این اطلاعات را بصورت جدیدترین اطلاعات از گروه کورن بگذارم اما بعدآ تصمیم گرفتم به همین شکل و از زبان فرانت من گروه این اخبار در اختیار شما عزیزان قرار گیرد . امیدوارم این پست مفید واقع شود .

Jonathan Davis - Psychedelia Music E-Zine

مصاحبه اول

این مصاحبه توسط آقای جیسون فیشر معروف ترتیب داده شده است . این مصاحبه به تور Family Values , پروژه های اخیر گروه و آلبوم بعدی گروه می پردازد . این مصاحبه بطور کامل ترجمه نشده و سعی شده سوال های مهم انتخاب شوند . دلیل این کار را هم در مقدمه پست آورده ام .

Jason F : وضعیت سلامت جسمانی شما در حال حاضر چگونه است ؟

Jon D : رو به بهبودی است . همه چیز در حال رو به راه شدن است . ( مصاحبه گر اشاره به وضعیت جسمانی جاناتان پس از بیماری اخیرش دارد _ نویسنده وبلاگ )

Jason F : در دومین هفته از تور Family Values هستید . این تور تا الان برای شما چگونه بوده است ؟

Jon D : واقعآ عالی بوده , بلیت های تور یکجا بفروش رفته و ما واقعآ هیجان زده هستیم . اجراهای زیادی در فضاهای باز داشته ایم .

Jason F : آیا شما شخصآ در انتخاب گروهها برای این تور نقش داشتید ؟

Jon D : بله , ما لیستی از گروههایی را که در دسترس بودند تهیه کردیم . سالها بود با Deftones تور نداشتیم . در واقع  تمام گروههای دیگر را نیز دوست داشتیم گروههایی مثل : Stone Sour و Dir En Grey و Flyleaf و Deadsy و 10 Years .

Jason F : پس شما طرفدار این گروهها هستید ؟

Jon D : بله , در کل همه آنها را دوست دارم .

Jason F : باید به شما بخاطر ابتکارتان در پیدا کردن راهی مناسب در تهیه راحت بلیت برای مردم تبریک بگویم .

Jon D : اوه , بله , بلیت های ارزان قیمت . ما با برگزار کنندگان تور و همچنین با کمپانی ساپورت کنندمان به این نتیجه رسیدیم تا مردم بتوانند براحتی و با هر استطاعت مالی از این نمایش ها لذت ببرند .

Jason F : آیا می توانیم این کار شما را در اجراهای بعدی گروه نیز انتظار داشته باشیم ؟

Jon D : اوه , بله سعی می کنیم قیمت بلیت ها را همیشه برای طرفدارانمان کاهش دهیم .

Jason F : شما اخیرآ یک DVD جدید نیز منتشر کردید , Live On The Other Side

Jon D : بله , آن را پارسال با شروع تور آلبوم جدید ضبط کردیم . یک اجرای زنده که در نیویورک ضبط شده است . محل اجرا هم Hammerstein Ballroom است . آن DVD همچنین شامل مصاحبه ای با ما و همکاران ماست .

Jason F : واقعآ لذت می برم از اینکه می بینم گروه کورن قدمهای زیادی را بر می دارد تا طرفداران را متقاعد سازد که آنها اهمیت بسیار بالاتری از پول دارند .

Jon D : متشکرم , این برای من مایه افتخار است .

Jason F : آیا گروه شروع به نوشتن آهنگ برای آلبوم بعدی کرده اند ؟

Jon D : بله , ما دو سه تور داشتیم . روی چند متریال کار کرده ایم و چند متریال هم در ذهن داریم . بعد از این تور به استودیو بر می گردیم و بصورت جدی روی آنها کار می کنیم .

Jason F : آیا کورن بعنوان یک گروه 4 نفره نوشتن آهنگ ها را ادامه می دهد یا دوباره بعنوان یک گروه 5 نفره ؟

Jon D : 4 نفره

Jonathan Davis - Psychedelia Music E-Zine

مصاحبه دوم

این مصاحبه توسط سایت Tagworld.com ترتیب داده شده است . این مصاحبه به آینده گروه بعد از تور Family Values و آلبوم بعدی گروه می پردازد . این مصاحبه بطور کامل ترجمه نشده و سعی شده سوال های مهم انتخاب شوند . دلیل این کار را هم در مقدمه پست آورده ام .

Tagworld : آینده کورن پس از تور Family Values ؟

Jon D : خوب فکر می کنم به استودیو بر می گردیم و ریکورد دیگری می سازیم و سال آینده توری در اروپا برگزار خواهیم کرد و سپس توری در سال بعدی برگزار می کنیم .

Tagworld : در مورد ریکورد جدید بگوئید . آیا این بار چیزی جدید خواهیم شنید ؟

Jon D : بله , حتمآ متفاوت خواهد بود . ما سعی می کنیم در هر آلبوم جهشی رو به جلو داشته باشیم و  متفاوت از قبل عمل کنیم . قصد نداریم پارت دومی ( یا Follow Up ) از See You On The Other Side ( آلبوم سال 2005 گروه _ نویسنده وبلاگ ) بسازیم . می خواهیم با همین تهیه کننده کار کنیم شاید هم یک تهیه کننده جدید !!! . واقعآ هیجان زده ایم . من نمی توانم صبر کنم تا وقت رفتن به استودیو برسد چون من واقعآ عاشق این کار هستم .

Tagworld : نقش اینترنت بعنوان یک ابزار در موفقیت شما چگونه بوده است ؟

Jon D : خوب اینترنت نقش بزرگی را در موفقیت ما ایفا می کند . ما خیلی زود آن را پذیرفتیم . در اوایل دهه نود سایت خود را راه اندازی کردیم و یکی از اولین گروههائی بودیم که پخش زنده اینترنتی داشتیم . یک شوی تلویزیونی زنده انجام دادیم که نامش » Korn Mingling The Web » بود . این باعث شد ما به مجله تایم راه پیدا کنیم . ما معمولآ پیشگام در استفاده از تکنولوژی های جدید هستیم .

Jonathan Davis - Psychedelia Music E-Zine

مصاحبه سوم

این مصاحبه توسط آقای Mike Rudolph از سایت Crave Music ترتیب داده شده است . این مصاحبه به آلبوم آخر گروه و DVD جدید گروه می پردازد . این مصاحبه بطور کامل ترجمه نشده و سعی شده سوال های مهم انتخاب شوند . دلیل این کار را هم در مقدمه پست آورده ام .

Mike R : شما در آلبوم  آخر از چه چیزی ملهم شده بودید ؟

Jon D : پروسه نوشتن آهنگ ها در آلبوم آخر در اصل و در ابتدا توسط Munky ( گیتاریست گروه _ نویسنده وبلاگ ) انجام شد زیرا Head ( گیتاریست سابق گروه که مصاحبه او را در مورد جدائی از کورن در همین وبلاگ خواندید _ نویسنده وبلاگ ) گروه را ترک کرده بود . در آن موقع همه چیز در اطراف ما متفاوت از قبل بود . شرایط جدیدی داشتیم . آلبوم آخر بسیار ملودیک بود و خیلی خیلی متفاوت . نگرش جدید ما باعث شد آهنگ های جدید و متفاوت بسازیم .

Mike R : کمی در مورد اجراهای زنده گروه و افراد پشتیبان ( Back Up Members ) صحبت کنید .

Jon D : خوب حتمآ در اجراهایمان دیده اید که افرادی با پوشش حیوانات اهلی حضور دارند که در کاور آلبوم آخر هم حضور دارند . آنها به ترتیب یک خرگوش , یک اسب , یک گربه و یک قورباغه هستند که کیبورد , گیتار , پرکاشن و بک آپ وکال هستند . ( این سوال از آن جهت انتخاب شد که وقتی کنسرت Rock Am Ring 2006 را میدیدم برای خودم جای سوال بود که مسئولیت این افراد در گروه چیست ! )

Mike R : از جالب ترین تجربه ای که تاکنون در حین اجراهای زنده داشته اید بگوئید .

Jon D : تجربه های به یاد ماندنی و جالب زیاد دارم پس جواب به این سوال خیلی سخت است !!

یکی از تجاربی که فکر می کنم بسیار جالب است زمانی بود که در بین 18000 نفر آدم و در تور Family Values ما اجرای آکوستیک داشتیم .

Mike R : آیا در پایان حرفی دارید ؟

Jon D : DVD جدیدمان را ببینید . یک شوی لایو عالیست . شامل مصاحبه با ما و بسیاری از چیزهای جالب است  .

برداشت از مطالب این وبلاگ تنها با ذکر این وبلاگ به عنوان منبع مجاز است .

از آنجائی که صفحه لینک های این وبلاگ مجزا است و بصورت شخصی مدیریت می شود لذا کسانی که مایل به تبادل لینک هستند لینک این وبلاگ را اضافه کنند و سپس در قسمت نظرات این موضوع را اعلام کنند تا در اسرع وقت لینک آنها به صفحه لینک های این وبلاگ اضافه شود . از حسن توجه شما نسبت به این وبلاگ و همراهیتان با آن کمال تشکر را دارم . بزودی وبلاگ با مطلبی جالب و جدید آپدیت می شود .

تا آپدیت بعدی فعلآ …………………………

Advertisements